Прийом заяв та документів здійснюється з 1 лютого по 26 липня 2018 року, з 9.30 по 16.30, з понеділка по п'ятницю Факультет підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (НУОУ, НАОУ)

Адреса:

м.Київ, вул. Авіаконструктора Антонова 2\32, корп.76, тел. +38(044) 228-39-95, (063) 955-06-70, (067) 440-45-85

Умови прийому

До конкурсного відбору на навчання з військової підготовки на факультеті підготовки офіцерів запасу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (далі – НУОУ) у 2018 році залучаються громадяни України чоловічої та жіночої статі, які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, позитивно характеризуються за місцем навчання або роботи та за результатами військово-лікарських комісій районних (обласних) військкоматів признані придатними до навчання на кафедрі підготовки офіцерів запасу.

Навчання за програмою підготовки офіцерів запасу в НУОУ з 01.09.2018 року буде проводитись за наступними військово-обліковими спеціальностями: Соціальна психологія; Політологія; Тилове забезпечення в наземних військах та авіації; Математичне та програмне забезпечення; Фінансове забезпечення і економіка діяльності військ (сил); Застосування інженерних, дорожньо- будівельних та містобудівельних підрозділів; Застосування механізованих та артилерійських  підрозділів; Застосування інженерно – технічних підрозділів; Організація пожежної безпеки.

Військову підготовку громадяни України можуть проходити за умови відповідності напряму їх підготовки у вищому навчальному закладі військово-обліковій спеціальності, за якою проводиться підготовка офіцерів запасу (Пост. КМУ № 48  від 01.02. 2012 )

Умови та порядок прийому на навчання:

1. Для вступу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу громадяни України проходять конкурсний відбір.

2. Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією Національного університету оборони України. Терміни проведення: з 01 квітня по 26 липня 2018 року.

3. Подача документів до Відбіркової комісії проводиться в період – з 10 лютого по 26 липня 2018 року.

4. Порядок подачі документів Громадянами України на навчання.

4.1. Студенти ВНЗ України, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки у 2017 році повинні подати заяви в деканати факультетів на ім’я декана факультету за місцем основного навчання.

4.2. Інші категорії громадян України – на ім’я начальника НУОУ (через відбіркову комісію НУОУ).

4.3. Після підписання заяви деканом факультету (начальником НУОУ) кандидати на навчання надають встановлений перелік документів до Відбіркової комісії НУОУ, а саме: підписана заява; копія паспорта громадянина України (ст. 1,2,3,11)  ‑ 2 шт.; копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ‑ 2 шт.;  копія приписного свідоцтва (крім дівчат) – 2 шт.; автобіографія складена власноруч (зразок додається); фото 3х4 – 4 шт. (кольорові) ; довідка з деканату про форму навчання  та середній бал успішності за попередні семестри навчання (екз., заліки) – для студентів ; копія диплому не нижче бакалавра та додатка щодо успішності – для інших категорій громадян України; оригінал медичної довідки з військкомату про придатність до навчання на кафедрі підготовки офіцерів запасу (надається після проходження кандидатом на навчання військово-лікарської комісії (ВЛК) у військкоматі за місцем обліку або прописки. Направлення на ВЛК видає відбіркова комісія НУОУ).

4.4. Наявність вищезазначеного комплекту документів та позитивний висновок ВЛК надає право  (допуск) кандидату до складання вступних випробувань.

5. Порядок складання вступних випробувань та зарахування на навчавння.

5.1. З метою оцінки рівня готовності кандидатів до  навчання громадяни України складають вступні випробування.

5.2. Вступні випробування проводяться в період із  01 квітня по 26 липня 2018 року на навчально-матеріальній базі НУОУ.

5.3. Сума балів, отримана громадянином України за результатами випробувань, з урахуванням результатів професійного психологічного відбору та медичного огляду, складає рейтинг кожного кандидата на навчання.

5.4. За результатами конкурсного відбору за кожною військово-обліковою спеціальністю окремо складається рейтинговий список, відповідно до якого громадян України зараховуються на навчання.

5.5. Під час проходження конкурсного відбору (здачі вступних випробувань) студент повинен мати при собі паспорт громадянина України та приписне свідоцтво.

Додаткова інформація: (044)271-09-71, 271-09-72,   http://www.nuou.org.ua

20 02 2018

Початок здачі вступних випробувань з 1 квітня 2018 р.

Вибирайте спеціальності за профілем навчання в Вашому ВНЗ Репетитор тренінг

20 02 2018

Вартість навчання - 4900 грн. за 1 семестр( 19600 грн. за 2 роки)

20 02 2018

Термін навчання -2 роки

gallery/edu6_5

Постійне удосконалення змісту навчання

Название  
Эл. почта  
Сообщение  

Просмотреть Автошкола Константа-ГС на карте большего размера

www.000webhost.com